Konkursy
Ogólnopolski konkurs na najlepszy plakat

Zapraszam do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Zespół Szkół Artystyczno–Projektowych w Tarnowskich Górach pt. „Pamiętajmy o prawach dziecka”, nad którym miałem zaszczyt objąć honorowy patronat.
Szczegółowe informacje w Regulaminie konkursu!

 
Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

Stowarzyszenie Młodzi Demokraci wraz z posłem Tomaszem Głogowskim zapraszają na Konkurs wiedzy o UE, pod honorowym patronatem Starosty Tarnogórskiego Lucyny Ekkert. Nagrodą główną  jest wyjazd do Parlamentu Europejskiego w Brukseli na zaproszenie Poseł do Parlamentu Europejskiego Małgorzaty Handzlik.

Szczegóły w regulaminie konkursu!

 
Konkurs na facebooku

Polska Prezydencja w UE to spore wyzwanie dla Polski, jak i duża szansa promocyjna. W celu przybliżenia tego wydarzenia Poseł na Sejm RP Tomasz Głogowski wraz z Przewodniczącym Parlamentu Europejskiego prof. Jerzym Buzkiem serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Konkursie dotyczącym Prezydencji Polski w Unii Europejskiej.

Więcej…
 
Prezydencja od kuchni

Poseł na Sejm RP Tomasz Głogowski oraz Poseł do Parlamentu Europejskiego Małgorzata Handzlik zapraszają do udziału w konkursie „Prezydencja od Kuchni”.

Więcej…
 
Ubierz Syriusza

Syriusz jest maskotką dla dzieci w Unii Europejskiej. Swej nazwy unijnej maskotce użyczyła najjaśniejsza gwiazda. Każde państwo członkowskie ubiera Syriusza nawiązując do swojej kultury i tradycji. W Finlandii Syriusz jest narciarzem, w Holandii zaś ma bukiet tulipanów.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2
TGlogowski.pl